Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195851

Alamhaldursuhete juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • alamhalduritele kontaktisikuks olemine;
  • koostöölepingute (sh. hinnastamise) läbirääkimine alamhalduritega;
  • uute väärtpaberiturgude avamine investeeringuteks ja kõigi kaasnevate riskide ning tingimuste analüüsimine;
  • väärtpaberite maksustamise info haldamine ning klientidele maksuteenuse osutamine;
  • väärtpaberiturgude arengute ja rahvusvahelise praktika jälgimine;
  • aktiivne osalemine toodete ja teenuste arendamises.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • huvi väärtpaberiturgude vastu;
  • olemasolevat või omandamisel kõrgharidust, soovitavalt juriidilist või majandusalast;
  • koostöövalmidust, põhjalikkust ja pingetaluvust;
  • väga head suhtlemis-, läbirääkimisoskust;
  • iseseisvust ja proaktiivsust tööülesannete lahendamisel;
  • väga head eesti- ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus väärtpaberiturgudega seonduvas valdkonnas.

  • õppimise ja arenemise võimalust atraktiivses ja kiiresti arenevas valdkonnas;
  • võimalust eneseteostuseks investeeringute alal;
  • väljakutseid rahvusvahelises organisatsioonis;
  • huvitavat tööd professionaalide meeskonnas.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 12. mail saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Alamhaldursuhete juht

Tööpakkumise number
#195851