Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304233

A`la carte kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilised töökohustused saavad olema
pizza ja šašlõki valmistamine ja serveerimine,
kauba vastuvõtt,
toidu valmistamine,
köögi korrashoid,
osalemine uute ja olemasolevate toodete väljatöötamisel ja täiendamisel,

Ootused kandidaadile

Oma meeskonda ootame :
tahtega olla oma ala parim,
täpset ja kohusetundlikku ning
meeskonnatööks sobivat aktiivset ja
analüüsivõimelist,
ausat ja usaldusväärset,
eelneva töökogemusega antud valdkonnas,
eesti keelt valdavat töötajat,
kes omab erialast haridust ja
on distsiplineeritud käitumisega.

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust
ettevõttesisese karjääri võimalust
head seltskonda
head töötasu
huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
palju tööd

Lisainfo

Töökoht asub Järve kaubanduskeskuses.

Tööpakkumise number
#304233

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2013
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2013

Pakume harmooniat oma hea teeninduse ja atmosfääriga, värvikaid maitseelamusi omanäoliste roogadega. Meie kohvikutes on eriline fiiling, mis tuleneb avatud
köögist, kus iga külastaja saab jälgida just temale valmistatava toidu loomislugu. Meie menüü koosneb erinevate kultuuride tippsaavutustest. Tule meile tööle ja
sa õpid juurde palju uut ja huvitavat.Sinult ootame olemasolevate teadmiste jagamist meiega.

Vaata rohkem