Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #197002

Aktuaar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AKTUAAR

Aktuaari vastutus Ifis on toetada Baltikumi äriüksuse ärioperatsioone. Aktuaaril on õiguslikud kohustused anda aru ettevõtte sooritusest ja finantsilisest tugevusest ettevõtte juhtkonnale, finantsilist järelvalvet teostavatele asutustele ja audiitoritele Baltikumis.

Sinu peamisteks tööülesanneteks saab olema:

  • tehniliste eraldiste õigsuse hindamine ja kindlustusmaksete piisavuse hindamine;
  • tehnilise eraldiste arvutusmeetodite ja töövahendite arendamine;
  • hinnakujunduse meetodite ja töövahendite arendamine;
  • aruandluse teostamine ettevõtte juhtkonnale, finantsilist järelvalvet teostavatele asutustele ja audiitoritele Baltikumis;
  • osalemine prognoosimise ja planeerimise protsessis;
  • finantsjuhtimise mudeli edasine arendamine Baltikumi äriüksuses ja Venemaal;
  • aktuaarsete projektide juhtimine, nendes osalemine ja ellu viimine;
  • aktuaaride töö tõhustamisele kaasa aitamine;
  • kohustused erinevatel aladel vähemalt kahes Balti riigis.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik kandidaat kui Sul on:

  • kõrgharidus, vähemalt bakalaureusekraad matemaatikas või statistikas;
  • kõrged analüütilised võimed;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus, sh andmebaaside kasutamise oskus, MS Excel ja/või MS Access kasutamise oskus;
  • hea suhtlemisoskus, oled avatud isiksus;
  • projektijuhtimise kogemus;
  • inglise keele suuline ja kirjalik oskus kõrgtasemel;
  • soov õppida ja jagada kogemusi;
  • kõrge motivatsioon, Sa oled oma töös efektiivne ja tulemustele orienteeritud ning oma tööandjale pühendunud.

Kandideerimisel tuleb Sulle kasuks:
  • töökogemus analüütilises valdkonnas kindlustuses või panganduses või sarnasel alal;
  • soov õppida kindlustusmatemaatikat;
  • SAS tarkvara kasutamise oskus;
  • töökogemus aktuaarina või vastutava aktuaarina varakindlustuses.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalust kasvatada ja arendada oma aktuaarseid kompetentse;
  • väljakutseterohket, aga huvitavat tööd;
  • häid töötingimusi, stabiilsust ja mitmeid tööandja soodustusi.

Lisainfo

Tööaeg: täistööaeg, valmisolek paindlikuks tööajaks

Töö asukoht: Tallinn, võimalus viibida tööreisidel;
Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Kandideerimise tähtaeg: 23.05.2010

Konkursil osalemiseks saada motivatsioonikiri ja CV inglise keeles aadressil: konkurss(at)if.ee. Kandideerimisel kirjuta märksõnaks “aktuaar”. Küsimuste korral saada e-kiri aadressil: konkurss(at)if.ee.
Kontaktisik Maio Rannamägi, personalikonsultant, e-post maio.rannamagi(at)if.ee telefon: 667 1159.

Tööpakkumise number
#197002

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

CVKeskus.ee klient

If P&C Insurance AS

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi. Balti riikides on If juhtiv ühe kaubamärgi all tegutsev kahjukindlustaja, kes pakub mitmekülgseid kindlustuslahendusi üle 310 000 era- ja ärikliendile Balti riikides. If kuulub Põhjamaade kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance Holding Ltd, mille omanik on Sampo Plc. Lisainformatsioon aadressilt www.if.ee.

Vaata rohkem

You are applying to:
Aktuaar