Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52813

Aktuaar

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Kindlustustehniliste reservide kalkuleerimine;
-Statistiliste andmete kogumine ja statistiliste aruannete koostamine,
-Kindlustustariifide kalkuleerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame matemaatilist või statistilist kõrgharidust, head analüüsivõimet, korrektsust ning eesti keele oskust. Kasuks tuleb eelnev töökogemus aktuaarina.

Ettevõte pakub

-vaheldusrikast tööd väikeses kollektiivis;
-püsivat kuusissetulekut

Tööpakkumise number
#52813
Aktuaar