Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549160

Aktsiisilao juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Teile võimalust töötamiseks aktsiisilao juhataja rahvusvahelises ettevõttes, mis tegeleb lennukite pardatoitlustamisega.

Ootused kandidaadile

  • Laotöö kogemus, hea organiseerimis- ja juhtimis oskus (töökogemus
aktsiisilaos on eeliseks);
  • Vajalik arvuti kasutamise oskus (MS Excel, Word, Outlook, PowerPoint);
  • Soovitav varasem kokkupuude majandustarkavaraga Microsoft NAV ja
töötamine tabelarvutusprogrammiga Excel;
  • Kõrg-/ keskeri-/keskharidus;
  • Eesti keele oskus;
  • Inglise keele oskus;
  • Vene keel oskus soovitav;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu;
  • Kohusetundlikkus ja koostöövalmidus;
  • Kiirus ja täpsus;
  • Seadusekuulekus;

Tööle asumine esimesel võimalusel.

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kaasaegses rahvusvahelises ettevõttes;
  • Stabiilset sissetulekut;
  • Professionaalset ja sõbralikku kollektiivi;
  • Väljaõpet.

Lisainfo

  • töötamise üheks eelduseks on taustakontrolli läbimine.

Tööpakkumise number
#549160

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

Airo Catering Services Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mis kuulub LSG Sky Chefs kontserni. LSG Sky Chefs kontsern hõlmab üle kolmandiku kogu maailma pardatoitlustusturust. Eesti turul tegutseb ettevõte alates 1997 aastast.

Vaata rohkem