Värsked tööpakkumised

Aktsiaturgude maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187818

Tööpakkumise number

187818

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
• jae- ja institutsionaalsete klientide teenindamine;
• tehingukorralduste vastuvõtmine ja edastamine Swedbank Marketsi poolt vahendatavate aktsiate ja derivatiivide osas;
• tehingute sõlmimine elektrooniliste kauplemisplatvormide vahendusel ja telefoni teel välispankade ning maaklerfirmadega;
• enda pidev täiendamine muutuvas turusituatsioonis;
• kommentaaride kirjutamine aktsiaturgudel toimuva kohta.

Nõudmised kandidaadile

Uuelt meeskonnaliikmelt ootame:
• kõrgharidust (võib olla omandamisel);
• väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas;
• vene keele oskust suhtlustasandil;
• huvi väärtpaberiturgudel toimuva vastu;
• analüütilist mõtlemist;
• iseseisva töötamise valmidust;
• vastutusvõimet ja head pingetaluvust;
• kiirust, täpsust ja tulemustele orienteeritust.

• põhjalikku väljaõpet ja arenemisvõimalusi finantsturgude valdkonnas;
• häid töötingimusi atraktiivses töökeskkonnas;
• rahvusvahelist töökeskkonda.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 10. detsembril saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Swedbanki koduleheküljel www.swedbank.ee > Swedbankist > Tulge tööle > Kõik töökuulutused > Aktsiaturgude maakler

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
30. november 2009

Swedbank Markets on Swedbanki grupi allüksus, mis tegutseb grupi investeerimispangana, keskendudes Põhja- ja Baltimaadele. Swedbank Marketsi aktsiate vahenduse üksus on Eesti juhtiv maaklerosakond olles suurima turuosaga börsi liige Baltikumis.

Swedbank Markets otsib oma meeskonda

aktsiaturgude maaklerit (tööaeg 15.00-23.00).

Aktsiaturgude maakler on hea ametikoht alustamaks kogemuste omandamist finantsmaailmas. Tööülesanded võimaldavad õppida kiiresti orienteeruma aktsiate ja tuletisinstrumentide põnevas valdkonnas ning arendada oma investeerimisalaseid teadmisi. Aktsiaturgude maakler peab oma tööajast sõltuvalt olema valmis iseseisvalt töötama ning kiiresti õppima. Tema arengut toetavad oma ala juhtivad spetsialistid Eestis ning kolleegid teistest Balti riikidest ja Põhjamaadest