Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178855

Aktiivset müügikonsultanti harjumaale

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja uute kliendisuhete loomine
  • kliendikohtumiste läbiviimine
  • hinnapakkumiste tegemine
  • lepingute vormistamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eelnev tulemuslik müügitöö kogemus
  • eesti ja vene keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus ja korrektne eneseväljendusoskus
  • võimekus ja tahe teha aktiivset müügitööd
  • sihikindlus, töökus, enesedistsipliin
  • juhilubade ja sõidukogemuse olemasolu

Ettevõte pakub

  • põhipalka ja motiveerivat lisatasu süsteemi
  • kaasaegseid töövahendeid (auto, telefon, sülearvuti)
  • koolitust oma ala professionaalide käe all ning toetavat meeskonda
  • võimalust areneda rahvusvahelises ettevõttes
  • karjääri võimalust

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • inglise keele oskus
  • kõrgharidus

Tööpakkumise number
#178855