Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155223

Aktiivne, noor ja andekas, tule osalema ainulaadses rahvusvahelises tv-show programmis, mis kestab 2 kuud hollandis ja mida näidatakse üle 40 riigi maailmas!

CVKeskus.ee klient
Holland
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PÜSTITA UUS MAAILMAREKORD DOOMINO LADUMISES!

Ootused kandidaadile

  • oled valmis töötama Hollandis ajavahemikus 20 September- 15 November 2008 ja osalema
testivoorus Poolas13-14 Augustil;
  • oled füüsiliselt vastupidav ning Sinu põlved, selg ja õlad on valmis kandma tavalisest
suuremat koormust;
  • oled isiksusena tugev ning vastupidav ka kriisisituatsioonides ja võimaliku ebaõnnestumise
puhul oled valmis kohe alustama otsast peale;
  • võid ennast iseloomustada kui täpset, distsipliini taluvat, suurepärase keskendumisvõimega
inimest;
  • oled vanuses 18 – 35 ja töötamine telekaamerate ees ei tekita Sinus kõhedust;
  • oled valmis kahe kuu vältel pühenduma täielikult elule rahvusvahelises meeskonnas, mille
ühine eesmärk on uue maailmarekordi saavutamine doominoladumises, isegi kui see võib tihti
tähendada töötamist õhtuti ja nädalavahetustel;
  • valdad vabalt inglise keelt ning selles suhtlemine ei tekita Sulle raskusi;
  • ei ole värvipime ega kriminaalkorras karistatud.

  • ainulaadset võimalust töötada multikultuurses keskkonnas, luua uusi tutvusi ja osaleda
ülemaailmses teleshow projektis mida vaatab 800 miljonit televaatajat;
  • tasuta majutust ja toitlustust tööpäevadel;
  • valikut erinevatest sündmustest ja ettevõtmistest, mis on korraldatud just selles ettevõtmises
osalejatele tagamaks perioodi vältel ka põnev tööväline elu;
  • brutopalka vahemikus 5,07-8,24 EUR tunnis.

Lisainfo

Osavõtmiseks, palun saada oma CV inglise keeles ja foto hiljemalt 30.07.2008 märksõnaga „TV-
Show“ aadressile dina(at)bhc.ee. Hea meelega vastan Sinu kõikidele täiendavatele küsimustele
telefonil +372 522 2231 Dina Gontsharova.

Tööpakkumise number
#155223

Asukoht:
Holland
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 5.07 - 8.24 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2008

Euroopa tuntud televisooni- ja interaktiivsete meediasaadete arendaja ja tootja Endemol Nederland,
Hoolandi suurim personaliagentuur Otto Workforce BV ja kõigis kolmes Balti riigis värbamist
teostav Baltic Human Capital kuulutavad välja konkursi TVshow projekti osalejate leidmiseks
Eestis, Lätis ja Leedus, kelle eesmärgiks on uue Guinessi rekordi püstitamine doomino ladumises
Novembris 2008.

Vaata rohkem