Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66818

Aktiivne müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute klientide leidmine
  • firma teenuste/toodete aktiivne müük klientidele (müük toimub telefoni ja interneti teel, ka klientidega kohtumisel)
  • müügimetoodikate väljatöötamine
  • müügimeeskonna töö koordineerimine
  • koostöös müügiosakonnaga müügikampaaniate väljatöötamine ja juhtimine
  • aktiivne kliendisuhete hoidmine, arendamine
  • uute klientide ja partnerite otsimine
  • muud tööiseloomust tulenevad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • soovituslikult varasem kokkupuude reklaamvaldkonnaga
  • eesti ja vene keele valdamine, erialase inglise keele oskus
  • soovituslikult turundus- või majandusalane kõrgharidus
  • omadused olla kohusetundlik, aus, korrektne, aktiivne, hea suhtleja
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • analüütiline ja äriline mõtlemine
  • iseseisvus ja algatusvõime
  • meeskonnatöö võime, suutlikkus müüa oma ideid
  • loovus, rõõmsameelsus ja lahendusekesksus
  • planeerimisoskus, kiire reageerimisvõime ja otsustusvõime
  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • valmisolek aktiivseks müügitööks

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas firmas
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • võimalusi täiendkoolituseks
  • mobiilkõnede ja kütuse kompensatsiooni
  • motiveerivat töötasu (hea põhipalk + tulemuspalk müügist)

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • isikliku auto olemasolu
  • esinduslik välimus, seltskondlikkus, abivalmis ja meeldiv käitumine
  • loomupärane aktiivsus, ettevõtlikkus ja positiivsus

Tööpakkumise number
#66818