https://www.cvkeskus.ee/52748

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52748

Aktiivne ja positiivne reklaamimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaampinna müük Eestis asuvatele turistidest huvitatud ettevõtetele,
The Baltic Guide ajalehte.


Ootused kandidaadile

-positiivsus ja innukus
-loovus ja omaalgatuslikkus
-kogemus klienditeenindusest või müügitööst
-valmidus meeskonnatööks
-sujuv eesti keele oskus ja algteadmised vene keelest


Ettevõte pakub

-põhipalk ja müügil põhinev boonussüsteem
-meeldiv ja toetav tiimi tugi
-koolitus


Tööpakkumise number
#52748
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Aktiivne ja positiivne reklaamimüüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!