Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218348

Aksessuaaride ja Sukatoodete müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sinu tööks saab uue tootegrupi hulgimüügi arendamine
  • aktiivse müügitöö korraldamine uutele ja olemasolevatele klientidele

Nõudmised kandidaadile

  • oled julge, särav ja aktiivne
  • sul on eelnev töökogemus müügitöö alal
  • suudad iseseisvalt püstitada eesmärke
    • oled oma tegevuses sihikindel
    • kasuks tuleb, kui oskad suhelda ka vene keeles

    Ettevõte pakub

    • töösuhet stabiilses ettevõttes
    • kaasaegset töökeskkonda
    • huvitavat ja pingelist tööd
    • tootekoolitust
    • põhipalka + tulemuspalka

  • Tööpakkumise number
    #218348

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja
    Kuulutus aegub:
    1. märts 2011
    Kuulutus sisestati:
    1. veebruar 2011

    AS Gasell on jae- ja hulgimüügi ettevõtte. Hetkel müüme oma klientidele moodsaid käekotte, erinevaid selja-ja spordikotte ning suures valikus reisikohvreid ja muid aksessuaare. Uue tootegrupina pakume oma klientidele sukatooteid.

    Vaata rohkem