Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668847

Akna , uksepõskede viimistlemine

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uste, akende põskede ehitamine kipsplaadist, vajadusel krohvimine. Pahteldamine , värvimine. Töö on individuaalne erinevatel objektidel.

Tööaeg E-R , L,P puhkame

Ootused kandidaadile

Ootame enda meeskonda kohusetundlikku ja asjalikku inimest, kes on ehituses ja viimistluses hea. Kindlasti B, - kat. juhiload

Konkurensivõimelist töötasu !! Häid töökaaslasi, liikuvat tööd, Kõike vajalikku hea töö tagamiseks - tööauto, tööriided, turvajalanõud, töövahendid jne.

Tööpakkumise number
#668847

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem