https://www.cvkeskus.ee/33666

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33666

Akna-ukse valmistaja ja paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firma pakub tööd alumiiniumist ja plastikust akende ning uste valmistajatele ja paigaldajatele.


Ootused kandidaadile

Eelistatud on lukksepa, tisleri eriala mehed.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub korralikku ja meeldivat töökeskkonda.
Konkurentsivõimelist palka.


Tööpakkumise number
#33666
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Akna-ukse valmistaja ja paigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!