Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288800

Akna ja uste paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puit-aluminiumakende ja uste paigaldus koos liistutamisega. Akna- uksepleki tööd ja paigaldamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus akende ja uste paigaldajana.
C1 või B juhiluba
Soome paberite olemas olu (tööturvalisuse kaart ,hengelo tunnus, Vero number)
Soome keele oskus suhtlus tasandil.
Soov teha pikki tööpäevi.
Töö ei sobi alkoholi lembelistele.

Ettevõte pakub

Palk kindlal päeval arvel.
Kvaliteetsed tööriided firma poolt.
Töö paigale minek firma auto ja kütusega.
Firma võib aidata elamispinna leidmisel

Tööpakkumise number
#288800

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 10 - 11 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
katseajal 10 eur peale 4 kuud 11eur

Ovikas Oy on tegelenud uste ja akende paigaldusega aastast 2004.

Vaata rohkem