Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750128

Akna- ja Uksepõskede viimistleja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pika ajalooga ettevõte pakub tööd ehitusviimistlejale. Tööpiirkond: Pärnumaa ja Viljandimaa.

Erinevate avatäidete uste, akende viimistlemine seest. Kipsplaadist põsk + pahtel + värv + nurgaliistud + akrüül. Vajadusel väljast krohv või laudis.

Tööaeg E-R, L,P puhkame

Ootused kandidaadile

Ootame enda meeskonda kohusetundlikku ja asjalikku inimest, kes on ehituses hea. Kindlasti B - kat. juhiload.

Konkurentsivõimelist töötasu !! Häid töökaaslasi, liikuvat tööd, kõike vajalikku hea töö tagamiseks - tööauto, tööriided, turvajalanõud, töövahendid jne.

Tööpakkumise number
#750128