Tööpakkumise number

579670

Töö kirjeldus

Akende/Uste paigaldamine, vajadusel transport.

Nõudmised kandidaadile

Eelnevat töökogemust ja ehitusalaseid teadmisi
Füüsilist võimekust ja tugevust
Vajalik B-kat autojuhilubade olemasolu ja eesti keele oskus

Kui sul on tahtmist ja oskust, pakume meie omalt poolt vaimukat ja töökat töökeskkonda, paindlikku töögraafikut ja väljaõpet vanade kalade poolt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Akende, uste paigaldaja

SELECTUM OÜ

Aknauksepoodi esindavad kogenud töömehed, kes vastutavad määruste pärase paigalduse eest.
Kui aknad/uksed vajavad remonti, aitab Aknauksepood leida lahenduse ja teostada vajaliku töö.

Pakuma ka KLAASPAKETTE ERINEVATELE VAJADUSTELE!

Müüme päikesekaitsega, soojapidavaid, müra summutavaid ning tuletõkke omadustega klaaspakette ning pakume ka vahetamise teenust.

Vaatan ettevõtte profiili