Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99956

Akende müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine, hinnapakkumiste tegemine. Toimivate kliendisuhete loomine, arendamine ja hoidmine, klientide nõustamine, jooksvate probleemide oskuslik lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • varasem müügitöö kogemus;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • aktiivsus, täpsus, kohusetundlikkus, iseseisvus töös;
  • eesti ja vene keele oskus;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda;
  • nooruslikku ja avatud meeskonda;
  • arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas
  • head palka vastavalt töötulemustele

Tööpakkumise number
#99956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

AS Plasto on 12 tegevusaastaga kasvanud üheks suurimaks ja efektiivsemaks Baltikumi plastakende ja -uste tootmisettevõtteks. Meie tugevuseks on kogenud meeskond, uusimad tootmisseadmed ning kõrge kvaliteet ja kliendikesksus.

Vaata rohkem