https://www.cvkeskus.ee/58773

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58773

Akende ja uste paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Alumiiniumist ja PVC akende, uste ja vaheseinade paigaldamine. Samuti aknalaudade, veeplekkide paigaldamine ning palede taastamistööd.


Ootused kandidaadile

  • eelnev ehitusalane kogemus või ehitusalane haridus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • pingetaluvus.


Ettevõte pakub

Palju tööd ja töö tulemuslikkusest sõltuvat palka.


Tööpakkumise number
#58773
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Akende ja uste paigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!