https://www.cvkeskus.ee/126039

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126039

Akende ja uste paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Alumiinium- ja PVC profiilist akende, uste ja vaheseinte paigaldamine. Samuti aknalaudade, veeplekkide paigaldamine.


Ootused kandidaadile

  • eelnev ehitusalane kogemus või ehitusalane haridus
  • hea suhtlemisoskus
  • hea eesti keele oskus
  • pingetaluvus
  • kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu


Ettevõte pakub

  • töötulemustele vastavat töötasu
  • vaheldusrikast ja mitmekülgset tööd


Tööpakkumise number
#126039
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Akende ja uste paigaldaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!