Värsked tööpakkumised

Akadeemiline sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59123

Tööpakkumise number

59123

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuulub:

  • Eesti Kunstiakadeemia teadustegevuse koordineerimine ja sellega seotud aruandlus;
  • Eesti Kunstiakadeemia doktorikooli koordineerimine ja sellega seotud aruandlus;
  • teaduskonverentside korraldamine;
  • rahvusvaheliste teaduskontaktide korraldamine;
  • Eesti Kunstiakadeemia kvaliteedialane koordineerimine ja sellega seotud aruadlus.

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt magistrikraad või sellele vastav haridustase;
  • väga hea suhtlemisoskus, stressitaluvus, organiseerimis- ja analüüsivõime;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • soovitav teadustöö administreerimis- ja projektikirjutamisoskus;
  • arvuti kasutamise oskus.

Pakume arenguvõimalust ning vaheldusrikast tööd huvitavas keskkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2006

Eesti Kunstiakadeemia on ainuke kõigil kolmel kõrgharidusastmel professionaalset kunstiharidust andev ülikool Eestis. EKA tegutseb aastast 1914.