Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185194

AKADEEMIA kontori ärikliendikonsultant (tähtajaline leping).

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • äriühingute krediiditaotluste objektiivne ja professionaalne analüüs ning nende ettevalmistamine ja kaitsmine krediidikomitees
  • olemasolevate kliendisuhete arendamine ja pangatoodete aktiivne müük
  • pakkumiste koostamine ja esitlemine; teenuse lepingute vormistamine ja allkirjastamine

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus ja loovus müügitöö korraldamisel
  • hea majanduskeskkonna tundmine ja analüüsivõime
  • inglise oskus kõnes ja kirjas
  • majandusalane kõrgharidus
  • meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

  • positiivset töökeskkonda
  • eneseteostusvõimalust rahvusvahelises suures kontsernis
  • häid enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus finantsinstitutsioonis

Tööpakkumise number
#185194