Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195615

Ajutiselt personalispetsialist Tartusse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- personalialase dokumentatsiooni vormistamine ja korrashoid
- personaliandmete sisestamine, muutmine, korrashoid majandustarkvaras
- personaliaruannete koostamine
- personaliuuringute läbiviimine
- koolituste korraldamine
- testimiste ja hindamiste organiseerimine
- valiku ja värbamisprotsessis osalemine
- töötajate nõustamine tööõiguse valdkonnas
- töökeskkonna ja töötervishoiu valdkonna tundmine

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus
- pingetaluvus, lojaalsus
- hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- hea arvuti kasutamise oskus
- meeskonnatöövalmidus
- arengule orienteeritus

Kasuks tuleb majandustarkvara AXAPTA kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
- sõbralikku meeskonda
- huvitavat ja mitmekülgset tööd

Tööpakkumise number
#195615

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
26. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast.

Vaata rohkem