Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #677614

AJUTISED JÕULUABILISED

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö

Brutopalk: 5 - 6.25 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 25. november 2020
Kuulutus aegub: 7. detsember 2020

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

- tööstuskaupade komplekteerimine skänneriga

- suuremõõtmeliste kaupade komplekteerimisel kasutatakse elektrikäru

- tööaeg: I vahetus 06:30 - 15:00, II vahetus 14:30 - 23:00, III vahetus 22:30 - 07:00

Töö graafiku alusel, sh nädalavahetustel

Ootused kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:

- töökust, täpsust ja kiirust, koostöövalmidust ja usaldusväärsust

- eesti keele oskust vähemalt algtasemel

Õpetame välja kohapeal, aga eelnev laotöö kogemus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

- töötasu 5.- eurot bruto tunnis päeval ja 6.25 eurot bruto tunnis öösel

- tasuta transporti tööle (15 min kesklinnast)

Tööpakkumise number
#677614

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
25. november 2020

Smarten Logistics kuulub Eesti juhtivate logistikateenuseid osutavate ettevõtete hulka. Meie eesmärk on pakkuda klientidele nende äri vajadustest lähtuvaid logistikalahendusi.

Vaata rohkem