Värsked tööpakkumised

Ajaloo õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118230

Tööpakkumise number

118230

Töö kirjeldus

Õpetaja saab õpetada ajalugu ja ühiskonnaõpetust põhikooli ja gümnaasiumi osas.
Õpetajal on kasutada oma klass koos vajalike õppevahenditega. Arvuti kasutamise võimalus.

Nõudmised kandidaadile

• Õpetaja peab vastama kvalifikatsiooninõuetele, mis kehtivad aineõpetajale.
• Soovitav on meeskonnatöö oskused ja oskus arvutiga töötada.
• Hea, kui on uuendustega kaasaminev õpetaja.

Ettevõte pakub

• Omalt poolt pakume koolitusvõimalusi.
• Oleme uuenev ja arenev kool.

Lisainfo

• Asume kauni Matsalu Rahvuspargi vahetus läheduses ja kooli õppesuunadki on seotud loodusega.

• Vald aitab lahendada elukohaga tekkivad olukorrad ja noortele õpetajatele on valla poolt toetused ette nähtud.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007
Brutopalk:
Alates 8260 EEK kuus

LG asub Läänemaa kaunimas kohas - Matsalu Rahvuspargis vahetus läheduses. Koolis on 1.klassist alates loodushariduse suund , mis jätkub gümnaasiumis ökoloogia õppimisega ja teine võimalus on gümnaasiumis õppida ettevõtlust. Kool on uuenemise etapis ja vajab meeskonnatööga harjunud inimesi.