Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328504

Ajaleht PEALINN toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle põhiülesanneteks on artiklite kirjutamine ja toimetamine, tellimine ja vajadusel fotografeerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (või selle omandamine lõpetamisjärgus)
  • ajakirjandusalane töökogemus
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • eesti keele oskus C1 tasemel
  • väga hea analüüsivõime ja pingetaluvus, võime iseseisvalt töötada
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • orienteeritus meeskonnatööle
  • algatusvõime ja loovus, võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel ning nende rakendamisel

Kasuks tulevad üldised teadmised avaliku sektori toimimisest, vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevtöös.

Omalt poolt pakume vastutusrikast rolli linnaelanike informeerimises, eneseteostust toetavas meeskonnas ja koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Motivatsioonikiri koos elulookirjeldusega palume saata hiljemalt 10. jaanuariks 2014 e-posti aadressil maarja-liis.arujarv(at)tallinnlv.ee
Lisainformatsioon: Maarja-Liis Arujärv – ajaleht Pealinn peatoimetaja, telefon 6164041

Tööpakkumise number
#328504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2013

CVKeskus.ee klient

TALLINNA LINNAKANTSELEI
Linna avalike suhete teenistus
ajaleht PEALINN

Vaata rohkem