Ajalehetrükiosakonna trükkal
Tööpakkumise number #709855

1
Printall AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on koostöös brigaadiliikmetega trükimasina seadistamine, kvaliteetne ja õigeaegne tootmine ning trükimasina regulaarne hooldamine.

Töö toimub VAHETUSTEGA, vastavalt graafikule, sh ÖISEL AJAL.

Ootused kandidaadile

  • tehnikaalane haridus või eelnev töökogemus trükiosakonnas

  • kiirus ja täpsus tööülesannete täitmisel

  • meeskonnatöö ja arvutikasutamise oskus

  • eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • põnevat ja mitmekülgset tööd kaasaegses trükikojas
  • täiendõpet (vajadusel väljaõpet)
  • kvalifikatsioonile vastavat töötasu
  • alates teisest tööaastast 7 päeva tasustatud lisapuhkust

Sind ootavad tugev tiim, usaldusväärne töösuhe ja korralik väljaõpe.

Lisainfo

Kandideerimise soovi korral saada oma CV läbi CVKeskuse.

Ühendust võetakse vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#709855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Ajalehetrükiosakonna trükkal Ajalehetrükiosakonna trükkal

Printall AS

Printall on aastal 1971 asutatud trükikoda, kus oleme järjepidevalt panustanud innovatsiooni, kaasaegsesse tehnikaparki ning keskkonnasõbralikku tootmisse. Kogemustepagasis on töid suuremahulistest ajalehtedest ja ajakirjadest kuni väikesetiraažiliste trükisteni.

Vaata rohkem