Värsked tööpakkumised

Ajakirja Sport+ reklaamijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60644

Tööpakkumise number

60644

Töö kirjeldus

Meil on Sulle ATRAKTIIVNE VÄLJAKUTSE - liitu meie noorusliku ja teotahtelise reklaamimeeskonnaga ja viime koos head ideed ellu!

Nõudmised kandidaadile

Kui Sinu soov on:
· teenida korralikku palka reklaamimüügitööga;
. areneda tugevaks tegijaks reklaami- ja turundusvaldkonnas;
. suhelda aktiivselt väljaande Sport+ valdkonna klientidega;
. töötada keskkonnas, kus hinnatakse kõrgelt töökaid ja eesmärgikindlaid inimesi.

Ning Sa:
. omad tulemuslikku müügi- või turundusalast töökogemust;
. oled hinnatud oma organiseerimisvõime ja omaalgatuslikkuse poolest;
. oled see, kes teeb pigem rohkem, kui Sinult oodatakse;
. tahad teha müügitööd "win-win"-printsiibil ja oled oma kliendi jaoks hinnatud turunduskonsultant-koostööpartner;
. pead lugu sportlikust eluviisist;
. naudid müüki, suhtlemist ja meeskonnana töötamist;
. oled ettevõttele lojaalne.

Siis võiksime kohtuda, sest võib-olla saame just meie pakkuda Sulle töökohta, mis vastab Sinu ootustele!

Pakume:
. head eneseteostuse ja arenguvõimalust reklaami-, meedia ja turundusvaldkonnas;
. saad korraliku andmebaasi omanikuks;
. ametialast koolitust ja enesetäiendamisvõimalusi;
. head töötasu.

Lisainfo

Avaldus ning CV palume saata märksõnaga \"reklaamijuht\"
faksile 661 6185 või postiaadressile Presshouse OÜ, reklaamiosakond, Paldiski mnt 26a, 10149 Tallinn.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2006

Presshouse OÜ on Eesti kapitalile kuuluv kiiresti arenev kirjastus, mis annab välja ajakirju Arvutimaailm, Autoleht, Di, Diivan, Digi, Ehitaja, Stroitel, Saldo ja lisaks mitmeid eritooteid ning kliendiajakirju. Lisaks anname sel kevadel välja kaks uut ajakirja.