Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60644

Ajakirja Sport+ reklaamijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil on Sulle ATRAKTIIVNE VÄLJAKUTSE - liitu meie noorusliku ja teotahtelise reklaamimeeskonnaga ja viime koos head ideed ellu!

Ootused kandidaadile

Kui Sinu soov on:

  • teenida korralikku palka reklaamimüügitööga;
. areneda tugevaks tegijaks reklaami- ja turundusvaldkonnas;
. suhelda aktiivselt väljaande Sport+ valdkonna klientidega;
. töötada keskkonnas, kus hinnatakse kõrgelt töökaid ja eesmärgikindlaid inimesi.

Ning Sa:
. omad tulemuslikku müügi- või turundusalast töökogemust;
. oled hinnatud oma organiseerimisvõime ja omaalgatuslikkuse poolest;
. oled see, kes teeb pigem rohkem, kui Sinult oodatakse;
. tahad teha müügitööd "win-win"-printsiibil ja oled oma kliendi jaoks hinnatud turunduskonsultant-koostööpartner;
. pead lugu sportlikust eluviisist;
. naudid müüki, suhtlemist ja meeskonnana töötamist;
. oled ettevõttele lojaalne.

Siis võiksime kohtuda, sest võib-olla saame just meie pakkuda Sulle töökohta, mis vastab Sinu ootustele!

Pakume:
. head eneseteostuse ja arenguvõimalust reklaami-, meedia ja turundusvaldkonnas;
. saad korraliku andmebaasi omanikuks;
. ametialast koolitust ja enesetäiendamisvõimalusi;
. head töötasu.

Lisainfo

Avaldus ning CV palume saata märksõnaga \"reklaamijuht\"
faksile 661 6185 või postiaadressile Presshouse OÜ, reklaamiosakond, Paldiski mnt 26a, 10149 Tallinn.

Tööpakkumise number
#60644