Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315827

Aineühenduste koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aineühenduste koordinaatori peamisteks tööülesanneteks on Tartu linna alushariduse ja üldhariduskoolide õpetajate ja tugispetsialistide aineühenduste töö ülelinnaline koordineerimine, täiendusõppe korraldamine, üleriigiliste aineolümpiaadide ja õpilasvõistluste ning piirkonnavoorude, ülelinnaliste olümpiaadide, õpilaskonkursside ja -ürituste korraldamine ja koordineerimine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • projektide juhtimise kogemus
  • algteadmised raamatupidamisest
  • head suhtlemis- ja koostööoskused
  • organiseerimisoskused
  • kõrge vastutustunne, täpsus, algatusvõime
  • hea arvutikasutamise oskus
  • teadmised hariduskorraldusest
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • kaasaegset töökeskkonda kesklinnas
  • meeldivat kollektiivi
  • enesetäiendamisvõimalusi

Lisainfo

Kandidaadil palume esitada CV koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#315827

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
2. august 2013

Hariduse Tugiteenuste Keskus osutab hariduse tugiteenuseid lastele ja noortele, nende vanematele ning laste ja noortega tegelevatele spetsialistidele. Keskuses on neli allkeskust: tugikeskus, karjäärikeskus, kompetentsikeskus ja rehabilitatsioonikeskus.

Vaata rohkem