Värsked tööpakkumised

Aiatööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95732

Tööpakkumise number

95732

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel aiatöölist.

Aiatöölise põhiülesannete hulka kuulub taimede hooldamine ja istutamine. Kasuks tuleb hea taimede tundmine ja füüsilise koormuse talumine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

  • kiire õppimisvõimega
  • positiivse ellusuhtumisega
  • kohusetundlikud ja korrektsed

kandidaadid, kellel on:

  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • valmisolek töötada graafiku alusel ja nädalavahetustel

Kasuks tuleb:

  • aiandusalane haridus või töökogemus
  • B-kategooria juhiload ja autojuhtimise kogemus

Ceres on mitmekülgse tegevusega, 15-aastase kogemusega Eesti aiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-,poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2005.a käive oli 30 miljonit krooni.

Cerese näol leiad:

  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.