Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Aiapaigaldus, võrkaed, loomavõrk, kopatöö (3t), suuremahulised objektid. Asukoht Lahti, välistöö

Ootused kandidaadile

  Otsime oskustöölisi, varasem töökogemus nõutav, Soome tööturvalisuskaart, Soome maksunumber nõutav. Soome keele oskus tuleb kasuks. Elamise leidmisega abistame. Tieturva1 kaart nõutav

  Palk iga teine nädal. Kindel töökoht Soome ettevõttes. Objektid Lõuna-Soome. Korralik ja kvaliteetne tehnika ja varustus.

Tööpakkumise number
#674720

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 19 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
4. november 2020
Aiapaigaldus Aiapaigaldus

Finrak OÜ

Ettevõtte põhitegevuseks on ehitustööde projektide juhtimine Baltimaades, Soomes ja Rootsis. Lisaks tegeleme aktiivselt eelnimetatud riikides üldehitustöödega. Omame erinevaid koostööpartnereid, kellele pakume kvaliteetset ehitusteenust, ehitusseadmete renditeenust ja tööjõuvahendusteenust.

Vaata rohkem

Aiapaigaldus