Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100816

Aiandustoodete osakonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Värske puu- ja köögivilja kvaliteedinõuetele vastavuse kontrolli korraldamine: riskide hindamine, järelevalve planeerimisel osalemine, dokumentide koostamine ja kontrolltoimingute läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Keskeri- või kõrgharidust, soovitavalt põllumajanduse alal.
Ühe võõrkeele oskus, soovitavalt inglise keel.
Heal tasemel arvutikasutamise oskus.
Autojuhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

mitmekülgset ja iseseisvat tööd
kaasaegseid töötingimusi
arenemis- ja koolitusvõimalusi
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Sakus.

Tööpakkumise number
#100816

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
5. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Töökoht asub Sakus

Vaata rohkem