Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804435

AIANDUSMAAILMA OSAKONNAJUHATAJA (Lasnamäe BAUHAUS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aiandusmaailma osakonna protsesside ja inimeste juhtimine
Klientide nõustamine ja teenindamine
Kaupade tellimine, kaubavarude tagamine, väljapanekute ja müügisaali korrashoid vastavalt BAUHAUSi kontseptsioonile
Meeskonna värbamine, juhtimine ja klienditeeninduse tagamine osakonnas
Reklaamikampaaniad osakonnas

Ootused kandidaadile

Juhina töötamise kogemus

Kaubanduslik eriharidus

Kohusetundlik ja rõõmsameelne

Eesti ja vene keele oskus

Kasuks tuleb Teadmised antud valdkonna kohta

Ettevõte pakub

Toredat kollektiivi
Stabiilset töökeskkonda
Häid töötingimusi

Juhi tööd ja kogemust rahvusvahelises suurfirmas

Lisainfo

Pakutav palk - Põhipalk ja tulemustasu

Tööpakkumise number
#804435

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem