Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533457

Aianduse agronoom

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmise planeerimine ja tootmisprotsessi juhtimine
Taimede kasvuprotsessi jälgimine
Kasvukeskkonna seadistamine ja monitooring kliima juhtimise tarkvaras PRIVA
aednike juhendamine ja tööülesannete jagamine

Ootused kandidaadile

Aiandusalast haridust
Töökogemust aianduse valdkonnas
hea pingetaluvus, täpsus, korrektsus ja kohusetunne
Enesekehtestamis- ja organiseerimisoskus
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelis palka
Erialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#533457

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
7. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem