Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138355

Aianditööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maitserohelise ja salati esmane puhastamine ning pakendamine kilekottidesse.
Töö toimub kasvuhoonetes.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
*Kohusentundlikkust
*Soovi teha antud tööd

Ettevõte pakub

Kindlat tööd ning tasu vastavalt tehtud tööle
Tasuta väljaõpet töökohal
Kaasaegseid töötingimusi
Töökogemust juhtivas ning kaasaegses aiandusettevõttes

Lisainfo

NB! Tööaeg on e-r, kella 06.00-14.45 (sisaldab kohvi- ning lõunapausi)

Tööpakkumise number
#138355

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

CVKeskus.ee klient

Vanemuise 21a,Tartu.

Vaata rohkem