Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #46150

Aiakujunduse ja haljasalade rajamise õpetaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded on järgmised:
-aiakujunduse ja haljasalade rajamise tunnid, praktikumid
-koostöö ettevõtete ja praktikakohtadega
-projektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
-häid erialaseid teadmisi ja oskusi
-inglise või saksa keele oskust kõnes ja kirjas
-pedagoogilise töö kogemust või soovi töötada selles valllas
-koostöövalmidust
-eeldatav on erialase kõrghariduse olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume:
-tööd meeldivas kollektiivis
-häid arenguvõimalusi
-võimalust osaleda mitmesugustes projektides ja koolitustes
-kvalifikatsioonile vastavat töötasu

Lisainfo

Palume esitada oma CV 30.juuniks.

Tööpakkumise number
#46150

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
31. mai 2005

Vana ja väärikas kool, kus viimastel aastatel on aktiivselt tegeldud välissidemete laiendamise ja projektitööga. Kontaktid ja ühised praktikaprojektid paljude Euroopa riikidega.

Vaata rohkem