Värsked tööpakkumised

Ahtme kaupluse vahetuse vanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103859

Tööpakkumise number

103859

Töö kirjeldus

Kaupluse vahetuse töö korraldamine
Kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine
Kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele
Vahetuse alguses kassapidajatele tööks vajaliku vahetusraha väljastamine ning vahetuse lõppedes kassapidaja aruande alusel raha vastu võtmine
Enne kaupluse avamist kõigi töökohtade ja töötajate tööks valmisoleku kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgem haridus või selle omandamine
Ausus ja kohusetundlikkus
Riigikeele ja vene keele oskus
Arvutikasutusoskus
Eelnev töökogemus kaubanduses

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Tööd pidevalt areneves ettevõttes
Meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Töötegemise asukoht on: Estonia pst 30a, Ahtme

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2007
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.