Värsked tööpakkumised

Agronoom

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119400

Tööpakkumise number

119400

Töö kirjeldus

Agronoomi tööks on tütarettevõtete taimekasvatustööde planeerimine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled õppinud agronoomiat või oled agronoomina töötanud;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiload;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit;
• oled aus ja kohusetundlik
• ning soovid põllumajandusettevõttes taimekasvatusjuhina töötada.

Pakume Sulle arenemis- ja koolitusvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd ning meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Kui agronoomi koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta täpsem info telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 10 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.