https://www.cvkeskus.ee/28162

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28162

Agronoom - lillekasvataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd lillekasvatuse agronoomile, kelle tööülesandeks on aastaringne lillekasvatuse organiseerimine ja planeerimine


Ootused kandidaadile

Aianduslik eriharidus
Varasem töökogemus lillekasvatuses
Inimeste juhtimise oskus


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja huvitavat tööd kiirestiarenevas iluaianduse valdkonnas


Tööpakkumise number
#28162
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Agronoom - lillekasvataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!