Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626681

Agronoom

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõttes agronoomilise töö korraldamine, planeerimine, töötajate juhendamine ja tööprotsesside kontrollimine;
Põlluraamatu täitmine, raamatupidamisele esitatavate aruannete õigeaegne koostamine ja esitamine, eelarvestuse protsessis osalemine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus.
Eelnev töökogemus põllumajandusettevõttes.
Hea arvutioskus.
Täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel.
Kiire õppimis- ja arenemisvõime, kohusetunne, pingetaluvus.
B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka.
Erialaseid täiendkoolitusi.
Ametiautot ja telefoni.
Vajadusel elamispinda.

Tööpakkumise number
#626681

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. november 2019

AS Aravete Agro on Järvamaal, Järva vallas, Aravetel asuv piimatootmise ja teraviljakasvatusega tegelev põllumajandusettevõte. Haritavat maad on ligi 5500 ha.

Vaata rohkem

Agronoom