Värsked tööpakkumised

Agronoom

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 110309

Tööpakkumise number

110309

Töö kirjeldus

Agronoomi tööks on AS Kindluse taimekasvatustööde planeerimine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled õppinud agronoomiat või oled agronoomina töötanud;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiload;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit;
• oled aus ja kohusetundlik
• ning soovid põllumajandusettevõttes taimekasvatusjuhina töötada.

Pakume Sulle arenemisvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd, häid töötingimusi, koolitusvõimalusi ning palka (bruto) alates 15 000 kroonist kuus.

Lisainfo

Kui AS Kindluse agronoomi koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri.
AS Kindluse kohta saad lähemalt lugeda koduleheküljel www.kindlus.ee.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
28. mai 2007

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 11 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.

AS Ühinenud Farmid tütarettevõte AS Kindlus asub Saue vallas Kiia külas. AS Kindlusel on 1500 ha maad, ligi 500 pealine lüpsikari ning 40 töötajat.