2023-08-23 14:48:55

Agent-värbaja Tallinnas / Агент-рекрутер в Таллинне

CVKeskus.ee klient
400 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

★ Me otsime agent-värbajat Tallinnas, kelle ülesandeks on leida potentsiaalseid kandidaate, kes on huvitatud tööst tantsija-hostessina Starlife "Clean
Club" tähega tunnustatud striptiisiklubides Euroopas, tasuta väljaõppest ja võimalusest teenida 2000-8000 eurot kuus.
★ Agent-värbaja tegutseb iseseisvalt ja otsib kandidaate sotsiaalmeedia, reklaamide ja vahetu suhtlemise abil, ning suunab leitud kandidaadid
töövestlusele meie Tallinna stuudiosse (esmased töövestlused võivad toimuda ka internetis, näiteks läbi Skype'i).
★ Agent-värbaja võib olla nii füüsiline isik kui ka firma.
★ Agent-värbaja ülesandeid on võimalik täita paralleelselt oma äri-, õppe- või muu tegevusega. See on võimalus suurendada oma sissetulekuid tegemata
täiendavaid investeeringuid ja ilma lisatööjõudu palkamata.

★ Мы ищем aгентa-рекрутерa в Таллинне, обязанностью которого является поиск потенциальных кандидатов заинтересованных работать в
качестве танцовщицы-хостесс в стриптиз-клубах сo Starlife «Clean Club» звездой в Европе, в бесплатном обучении и в возможности
зарабaтывать 2000-8000 в месяц.
★ Aгент-рекрутер действует самостоятельно и ищет кандидатов с помощью социальных медиа, рекламы и живогo общения, направляет
кандидатов на собеседование в нашу студию в Таллинне (предварительные собеседования могут проводиться и через интернет, например,
через Skype).
★ Aгентoм-рекрутерoм может быть физическое лицо или фирма.
★ Функцию aгентa-рекрутерa можно выполнять параллельно co своим бизнесом, обучением или другими видами деятельности. Можно
увеличить свои доходы без каких-либо дополнительных инвестиций и без необходимости нанимать новых работников.

Ootused kandidaadile

★ valmidus klientidega (kandidaatidega) suhtlemiseks,
★ leidlikkus, algatusvõime,
★ järjekindlus, veenmisoskus.

★ готовность общаться с клиентами (с кандидатами),
★ находчивость, инициативность,
★ настойчивость, умение убеждать.

★ võimalust hästi teenida - pakume agent-värbajale 15% komisjonitasudest, mida klubid maksavad meile (sõltuvalt tulemustest võib
agent-värbaja teenida 400 kuni 4000 eurot kuus);
★ väljaõpet;
★ 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga seotud küsimustes.

★ возможность хорошо зарабатывать - предлагаем агенту-рекрутеру 15% из наших агентских комиссии, которые клубы платят нам (в
зависимости от результатов агент-рекрутер может зарабатывать от 400 до 4000 евро в месяц);
★ oбучение;
★ 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой.