2023-08-23 14:48:55

Agent-värbaja Narvas / Агент-рекрутер в Нарве

CVKeskus.ee klient
400 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

★ Me otsime esindajat, kelle ülesandeks on leida potentsiaalseid kandidaate, kes on huvitatud tööst tantsija-hostessina Euroopas, tasuta väljaõppest ja
võimalusest teenida 2000-8000 eurot kuus.
★ Esindaja tegutseb iseseisvalt ja otsib kandidaate sotsiaalmeedia, reklaamide ja vahetu suhtlemise abil, ning suunab leitud kandidaadid töövestlusele
meie Tallinna stuudiosse (esmased töövestlused võivad toimuda ka internetis, näiteks läbi Skype'i või Facebooki).
★ Meie esindajaks võib olla nii füüsiline isik kui ka firma.
★ Meie esindaja ülesandeid on võimalik täita paralleelselt oma äri-, õppe- või muu tegevusega. See on võimalus suurendada oma sissetulekuid tegemata
täiendavaid investeeringuid ja ilma lisatööjõudu palkamata.

★ Мы ищем представителя, обязанностью которого является поиск потенциальных кандидатов заинтересованных работать в качестве
танцовщицы-хостесс в клубах в Европе, в бесплатном обучении и в возможности зарабaтывать 2000-8000 в месяц.
★ Представитель действует самостоятельно и ищет кандидатов с помощью социальных медиа, рекламы и живогo общения, направляет
кандидатов на собеседование в нашу студию в Таллинне (предварительные собеседования могут проводиться и через интернет, например,
через Skype или Facebook).
★ Представителем может быть физическое лицо или фирма.
★ Функцию нашего представителя можно выполнять параллельно co своим бизнесом, обучением или другими видами деятельности. Можно
увеличить свои доходы без каких-либо дополнительных инвестиций и без необходимости нанимать новых работников.

Ootused kandidaadile

★ valmidus klientidega (kandidaatidega) suhtlemiseks,
★ leidlikkus, algatusvõime,
★ järjekindlus, veenmisoskus.

★ готовность общаться с клиентами (с кандидатами),
★ находчивость, инициативность,
★ настойчивость, умение убеждать.

★ võimalust hästi teenida - pakume agent-värbajale 15% komisjonitasudest, mida klubid maksavad meile (sõltuvalt tulemustest võib agent-värbaja teenida
400 kuni 4000 eurot kuus);
★ väljaõpet;
★ 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga seotud küsimustes.

★ возможность хорошо зарабатывать - предлагаем агенту-рекрутеру 15% из наших агентских комиссии, которые клубы платят нам (в
зависимости от результатов агент-рекрутер может зарабатывать от 400 до 4000 евро в месяц);
★ oбучение;
★ 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой.