2023-08-23 14:48:55

Agent-värbaja Lätis / Агент-рекрутер в Латвии

CVKeskus.ee klient
400 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

★ Me otsime esindajat Lätis, et leida kandidaate (tantsijaid või neid, kes soovivad õppida tantsima), kes on huvitatud töötamast tantsijana parimates
striptiisiklubides Euroopas.
★ Vajame esindajat, et tellida reklaamkuulutusi, organiseerida casting-intervjuusid ja fotosessioone kandidaatidega.
★ Meie esindajaks võib olla nii füüsiline isik kui ka firma. Oluline on omada oma kontorit või stuudiot, kus võtta vastu kandidaate ja viia nendega läbi
töövestlusi ja fotosessioone.
★ Meie esindaja ülesandeid on võimalik täita lisaks oma muule äritegevusele. See on võimalus suurendada oma sissetulekuid tegemata täiendavaid
investeeringuid ja ilma lisatööjõudu palkamata.

★ Мы ищем представителья в Латвии, чтобы найти кандидатов (танцовщиц или желающих научиться танцевать) которые заинтересованы
работать в лучшие стриптиз-клубы в Европе.
★ Нам нужен представитель, чтобы заказать рекламные объявления, организовать кастинг-интервью и фотосессии с кандидатами.
★ Представителем может быть физическое лицо или фирма. Важно иметь собственный офис или студию, где принимать кандидатов и
провести с ними интервью и фотосессии.
★ Функцию нашего представителья можно выполнять паралельно своим бизнесом. Можно увеличить своии доходы без каких-либо
дополнительных инвестиций и без необходимости нанимать новых работников.

Ootused kandidaadile

★ valmidus klientidega (kandidaatidega) suhtlemiseks,
★ leidlikkus, algatusvõime,
★ järjekindlus, veenmisoskus.

★ готовность общаться с клиентами (с кандидатами),
★ находчивость, инициативность,
★ настойчивость, умение убеждать.

★ võimalust hästi teenida - pakume agent-värbajale 15% komisjonitasudest, mida klubid maksavad meile (sõltuvalt tulemustest võib
agent-värbaja teenida 400 kuni 4000 eurot kuus);
★ väljaõpet;
★ 24/7 professionaalset tuge ja abi kõigis tööga seotud küsimustes.

★ возможнвозможность хорошо зарабатывать - предлагаем агенту-рекрутеру 15% из наших агентских комиссии что клубы платят нам (в
зависимости от результатов агент-рекрутер может зарабатывать от 400 до 4000 евро в месяц);
★ oбучение;
★ 24/7 профессиональную поддержку и помощь в любых вопросах, связанных с работой.