Värsked tööpakkumised

Agent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81204

Tööpakkumise number

81204

Töö kirjeldus

Sobilike kinnisvara müügiobjektide otsimine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik hea suhtlemisoskus, võime iseseisvalt töötada, esinduslik välimus, vähemalt keskkooliharidus, lojaalsus ja kohusetundlikus. Kasuks tuleb lai tutvusringkond ja eelnev agenditöö kogemus, kuid viimane ei ole tingimata vajalik.

Võimalust teenida agenditööga märkimisväärset tasu kas põhitööna või lisaks olemasolevale põhitööle vastavalt oma võimalustele ja võimetele. Pakume vajadusel tegevuse alustamiseks praktilist laadi kiirkoolitust.

Lisainfo

Lepingud on meil FIE-dega, seega et meiega lepingut sõlmida peab eelnevalt registreerima kohalikus maksuametis füüsilisest isikust ettevõtjaks ja saatma meile lisaks cv-le ja iskuttõendava dokumendi koopiale maksuameti FIE tõendi koopia kus on märgitud tegevusalaks kinnisvara agendi teenused (saata postiga: OÜ Ennustus PK670 Tallinn 12602). Tegevust saab vajadusel alustada ka olemasoleva töökoha kõrvalt, omas tempos. (kui töökoht on eelnevalt olemas tasub tööandja FIE avantsilised maksud Teie eest, lisainfo maksuametist) Leping meiega ei sea otseseid kohustusi, pigem võimaldab omas tempos ja omade võimaluste piires edukalt tegutseda ja tagab tasu tehtud töö eest.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2006

OÜ Ennustus tegeleb aastast 1995 telefoniteenuste ja kinnisvara vahendusteenustega üle Eesti.