Agendimüügi haldur
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551300

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • B2B klienditeenindus ja reisiinfo jagamine (töö edasimüüjatega)
  • töö broneerimissüsteemiga;
  • suhtlemine partneritega.

Ootused kandidaadile

  • Novatoursile edastatud ingliskeelne CV ja kaaskiri;
  • kõrgharidus;
  • väga hea inglise, eesti ja vene keele oskus - nii kõnes kui kirjas;
  • väga hea arvuti tundmine: teksti ja tabeltöötlust (MS Office), internet;
  • optimistlik ja algatusvõimeline;
  • hea suhtlemisoskusega ja kliendile orienteeritud;
  • kohanemisvõimeline ja korrektne;
  • kasuks tuleb erialase-, klienditeeninduse ja müügitöö kogemus.

  • Huvitavat tööd Baltimaade suurimas reisikorraldusettevõttes;
  • sõbralikke kolleege;
  • võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks.
NB! Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri inglise keeles hiljemalt 27.08.2018. Garanteerime konfidentsiaalsuse. Valitud kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#551300

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

Novatours tegutseb Eestis alates aastast 2004, olles sellega staažikaim ja suurim reisikorraldaja. Novatoursi reisipakette müüvad edasi kõik Eesti suuremad reisibürood, samuti saab reise soetada reisifirma kodulehelt, e-müügist või Novatoursi otsemüügikontorist Tallinna kesklinnas. Novatoursi põhiline tegevusala on puhkusereiside korraldamine tšarterlendudega, algusega Tallinnast, Riiast ja Vilniusest.

Vaata rohkem