Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126389

Agendimüügi haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

reisipakettide müük agentide vahendusel,
suhtlemine partneritega,
müügi aruandlus,
reisiinfo jagamine,
probleemide ennetamine ja lahendamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus või selle omandamine
Erialase töökogemuse olemasolu
Väga head inglise, eesti ja vene keel nii kõnes kui kirjas
Soovitatav veel mõne võõrkeele oskus
Stressitaluvus ja kohanemisvõime
Hea suhtlemisoskus ja kliendile orienteeritus
Suurt vastutustunnet, ausust ja korrektsust
Arvuti tundmist: teksti ja tabeltöötlust, internet

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd Eesti suurimas reisikorraldusettevõttes
Võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks
Komandeeringuid sihtkohtadesse
Fikseeritud töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saata inglise ja eesti keelne CV ka merike(ät)novatours.ee.

Tööpakkumise number
#126389