https://www.cvkeskus.ee/36596

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #36596

Aedvilja töötleja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aedvilja töötlemise osakonnas pooltoodete, salatite ja
konservide valmistamisega seotud operatsioonide teostamine


Ootused kandidaadile

* kohusetundlikkus;
* töötahe;
* hea tervis


Ettevõte pakub

* stabiilset tööd;
* sõbralikku kollektiivi;


Lisainfo

tootmise laienemisel töö kahes vahetuses (hommikune ja õhtune)


Tööpakkumise number
#36596
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Aedvilja töötleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!