https://www.cvkeskus.ee/605981

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605981

Aednik

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd pakkuda aednikele Rootsis. Tegemist lillede istutamisega, rohimisega, heki lõikamisega, muru niitmisega, puude lõikamisega j.n.e


Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus aednikuna ja suhtlus toimub inglise keeles.


Ettevõte pakub

Pakume tasuta majutust ja maksame 2 korda kuus palka.


Lisainfo

Lisainfo +372 5179229


Tööpakkumise number
#605981
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Aednik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!