Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176774

Aednik-majahooldaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd aednik-majahooldajale eksklusiivses luksusvillas Viimsis. Luksusvilla asub otse mere ääres Viimsi poolsaarel. Soovitavalt võiks kandideerija elukoht asuda samuti Viimsis või selle läheduses. Töö nõuab füüsilise koormuse taluvust. Aednik-majahooldaja töö on poole kohaga kokkuleppelise graafiku järgne.
Peamised ülesanded:

  • korrastada ja hoida korras Villa Mary haljasala ja taimestik
  • kompleksi hooldustööd
  • majatehnika hooldus
  • talvised hooldustööd

Nõudmised kandidaadile

  • kohusetundlik ja lojaalne, kelle kätesse saaks usaldada luksusvilla
  • teadmised ja oskused aia korrastamiseks
  • eelnev töökogemus haljastajana või aednikuna
  • rõõmsameelsus, initsiatiivikus ja töötahe

Ettevõte pakub

  • kindlat töökohta ja palka
  • meeldivat töökeskkonda
  • huvitavat ja mitmekesist tööd paindliku graafiku alusel
  • toredaid kaastöötajaid

Lisainfo

Palume saata CV märksõnaga "aednik-majahooldaja". Palume juurde lisada palgasoovi.

Tööpakkumise number
#176774

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2009

Vaata rohkem