Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304017

Aednik-komplekteerija

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP Group OÜ kliendiks on Tartu piiril asuv ilupuude, -põõsaste, istikute ja taimedega tegelev aiandusettevõte.
Pakume välistes ja siseruumi tingimustes aednik-komplekteerija tööd (taimede pakendamine, komplekteerimine vastavalt saatedokumentidele ja klientide nõustamine) kuni juunikuu lõpuni.

Nõudmised kandidaadile

* aiandusalane haridus või pikaajaline töökogemus istikute ja viljapuudega
* täpsus, kohusetunne ja soov õppida uut

Ettevõte pakub

* intensiivset tööd kuni Jaanipäevani
* toetavat meeskonda
* kindlat tunnipalka

Tööpakkumise number
#304017

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö
Brutopalk: Alates 3.2 €/tunnis
Kuulutus aegub:
16. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias.
VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem